Pet Kuaför Hizmetleri

geyve pet kuaförü

Pet Bakım & Kuaför Hizmetlerimiz

Evcil hayvan bakımı, tam hizmet veterinerlik bakımımızın hayati bir parçasıdır. Banyo, tüy kesimi, tırnak kesimi, kulak temizliği ve daha fazlası gibi bakım hizmetleri, evcil hayvanınızın sağlığını ve refahını iyileştirmede önemli bir rol oynar. Kliniğimizdeki deneyimli ekibimiz köpeklerinizi, kedilerinizi temiz ve konforlu tutmak için tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını sağlar.

Evcil Hayvanlar için En İyi Bakım Deneyimi

Profesyonel Sakarya pet kuaför hizmetimiz, kedinizin veya köpeğinizin mutlak en iyi şekilde hissetmek için ihtiyaç duyabileceği her hizmeti sağlar. Sakarya evcil hayvan bakım hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Banyo, kurulama ve tarama
  • Makasla tüy kesimi ve makine ile traşlama
  • Özel kesimler
  • Tırnak düzeltme ve şekillendirme
  • Kulaklar, gözler ve hassas noktalara özel dikkat
  • Hassas cilde sahip evcil hayvanlar için yüksek kalitede hipoalerjenik ürünler

geyve köpek traşı

Düzenli Evcil Hayvan Bakımı Hakkında

Evcil hayvan bakımı tamamen estetik bir hizmet gibi görünebilir, ancak öyle değildir. Düzenli bakım, cilt tahrişini ve alerjileri en aza indirmeye yardımcı olurken, tüylerin düğümlenmesi gibi ciddi durumların önüne geçmeye yardımcı olur. Tüylerin fazla karışması ve artık düğümlenmiş bir vaziyet alması, evcil hayvanınızın tüylerinin sürekli çekilmesine neden olan ve kan dolaşımını azaltan, evcil hayvanınızı ciddi rahatsızlığa sokabilen ve hatta yaralara ve enfeksiyonlara neden olan ağrılı bir sağlık durumudur. Bakım, düğümleri ve ölü tüyleri temizler, çok daha sağlıklı ve mutlu bir evcil hayvana sahip olmanızı sağlar.

Sakarya veteriner kliniğimizi ziyaret edin