Geyve Veteriner Kliniği

Kaya Veteriner Kliniği


Kaya Veteriner Kliniği'ndeki misyonumuz, şefkatli, merhametli bir ortamda en yüksek kalitede tıp, cerrahi ve alternatif tıbbı yardıma ihtiyacı olan ve yaşatılmak istenen tüm hayvanlara başarı ile uygulamaktır. İhtiyaçlara, inançlara ve değerlere en uygun olan tedavi seçenekleri arasında canlının sağlığını en etkili şekilde koruyacak çalışmaların peşindeyiz. Hayvan sağlığının en iyi koruyucu bakım ile sağlandığına inanıyoruz. Bu konuda insanların bilinçlendirilmeleri gerektiğine inanıyor ve meslek hayatımız boyunca insanlara hem kendi hem de hayvanların sağlığı için destek sunuyoruz.

İkiniz için de buradayız.

Kaya Veteriner Kliniği, Geyve'de bulunan ve yardıma muhtaç her hayvana hizmet sunan bir veteriner kliniğidir. Kediler ve köpeklerden atlara, tavuklara, civcivlere, tavşanlara, koyunlara, keçilere, ineklere ve sığırlara kadar tüm hayvanlara kaliteli ve şefkatli bir şekilde yaklaşmaktayız. Sizi ve hayvanınızı korumak adına her zaman yanınızdayız.

Modern Klinik

Teknolojik gelişmelerle kliniğimizi geliştirmeye ve veteriner bakım standardını yükseltmeye devam ediyoruz. Sakarya, Geyve'deki çiftlik hayvanları ve evcil hayvan sahipleri için  Kaya Veteriner Kliniği kapsamlı veteriner hizmetleri sunmaktan gurur duyar.

Şefkatli Yaklaşım

Hayvanınızın sağlığı bizim önceliğimizdir ve mükemmel hizmet hedefimizdir. Tıbbi bakımda en iyi cerrahi hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Hekimlerimiz kendi hayvanlarına nasıl davranıyorsa, size bundan daha az bir şefkat sunmuyoruz.

Sizi Önemsiyoruz

Hayvanların ve insanların daha uzun ve sağlıklı yaşamları için kliniğimizde tam kapasiteli olarak çalışıyoruz. Veteriner kliniğimiz, hayvanların hastalıklarını iyileştirmek, tedavi sonuçlarını, ömürlerini ve yaşam kalitesini arttırmayı hedefler.