Cerrahi Hizmetler

cerrahi hizmetler

Cerrahi Hizmetlerimiz

Geyve Veteriner Kliniğimizde tüm genel Cerrahi, Ortopedik ve Jinekolojik ameliyatlar, Kliniğimizde bünyesindeki teknolojik yenilikler içeren uygulamalarımız doğrultusunda, birçok disiplin ile işbirliği içinde çalışmaktayız.

Röntgen ve Ultrasyon ünitesi, operasyon öncesi tanı ve ileri tetkik çalışmaları ile operasyon sonrası kontrol ve takip işlemleri başarıyla gerçekleşmektedir.

Kaya Veteriner Kliniği cerrahi hizmetleri, her hastanın sadece mevcut en kapsamlı ve gelişmiş cerrahi bakımı almasını sağlamaya adanmıştır. Son teknoloji ürünü tesisler, tam donanımlı cerrahi üniteler ve uzman hekimlerle hizmet sağlanmaktadır. Alanında uzman olan kurul sertifikalı veteriner hekimlerimiz, küçük hayvan cerrahisinin tüm yollarında kapsamlı bir şekilde eğitim almış ve çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Cerrahi ekiplerimiz, her bir hasta için en iyi tedavi planını belirlemek için çalışır.

Cerrahi Operasyona Karar Verme Aşaması

kırık tedavisi

Evcil hayvanınıza ameliyat gerektirebilecek bir hastalık teşhisi konduktan sonra, bir sonraki adım Sakarya veteriner hekimlerimize danışmaktır. Konsültasyon sırasında cerrahımız evcil hayvanınızın tıbbi kayıtlarını gözden geçirecek, fiziksel bir muayene yapacak ve evcil hayvanınızın yaşam tarzı ve sağlık geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için sizinle konuşacaktır. Bu bilgilerle cerrahımız hem sizin hem de evcil hayvanınız için en iyi olan tedavi planını belirleyecektir.

Cerrahi operasyon kararı, hayvanınız için en iyi olana karar verirken olası komplikasyonlar ve tüm faktörleri göz önünde bulundurmayı gerektirir. Operasyon öncesi düşünülmesi gereken faktörler şunlardır:

  • Çiftlik hayvanının veya evcil hayvanın yaşı ve genel sağlığı
  • Ameliyat sırasındaki potansiyel komplikasyonlar
  • Ameliyat yapılmazsa potansiyel sonuç
  • Kurtarma süresi ve ameliyat sonrası bakım
  • Fizik Tedavi / Rehabilitasyon

Tüylü dostunuz, sağlıklı ve huzurlu bir hayatı, aynı zamanda en iyi tedaviyi hak eden ailenizin değerli bir üyesidir. Cerrahi operasyonun başlangıcından iyileşmelerine kadar güvenliğini sağlamak için gerekli her türlü önlemi alıyoruz.

Sakarya veteriner kliniğimizi ziyaret edin